Projelendirme ve Yazılım

PROJELENDİRME
projelendirme

Müşterilerimizin isteği üzerine sistemlerinin veya makinelerinin elektrik, elektronik, otomasyon ve mekanik projelerini; ulaşabilecekleri format şekillerinde çizimlerini yapabiliyoruz. Böylelikle herhangi bir değişiklik, yenileme veya arıza durumunda problemin çözüm süresini en kısaya indiriyoruz. Firmamız kendi yapmış olduğu bütün otomasyon uygulamalarında elektrik projesini ek bir maliyet gözetmeksizin müşterilerimize teslim etmektedir.

 

 

 

HMI YAZILIMI

hmi yazılım

HMI sistemleri; makine ve sisteminizdeki işlemleri buton kullanmadan yapabilmenizi, proses akışını kontrol edebilmenizi, arıza durumlarında alarmın kaynağının belirlenerek sorunun daha kısa sürede çözümlenmesini, reçete kaydı tutarak ürüne ait bilgilerin saklanmasını istenildiğinde bu verilerle çalışılabilmesini, yazıcı veya başka bir sistemden veri alınmasını ve daha birçok uygulamayı sağlamaya yarayan sistemlerdir. HMI sistemlerinin en çok tercih edilme sebebi kullanımı kolaylaştırmasıdır.

 

 

 

 

 

 

SCADA YAZILIMI

scada

SCADA sistemlerindeki uzmanlığımız ile uygulamalarınızda, isteklerinizi göz önünde bulundurarak ekran görüntüsü ve sistem entegrasyonu uygulayabilmekteyiz. Scada sistemlerinde sistemlerinizin tümünü tek bir noktadan kontrol edebilir, makinelerin geçmiş alarmlarını, operatörün yapmış olduğu işlemleri, sisteminizin çalışma bilgilerini, reçeteleri, otomatik yazıcı çıktı alma işlemlerini ve daha birçok uygulamayı, makineleri veya sistemi tekbir bilgisayar üzerinden kontrol edebilir veya izleyebilirsiniz.

 

 

 

PLC YAZILIMI

plc yazilim Gelişmiş sistem ve makinelerde insanlar yalnızca kontrol amaçlı kullanılmaktadır. İşi; sırasını şaşırmadan herhangi bir karışıklığa sebep vermeden daha hızlı ve daha ekonomik yönden çözmek amaçlı endüstriyel otomasyonun ileri noktalarından olan PLC kontrollü makineler yapmaktadır. Müşterilerimizin eski makinelerini revize etmek, makinelerindeki arızaları gidermek veya yeni yapılan makinelerdeki otomasyon hizmetlerini gerçekleştirmek amaçlı birçok marka ile firmamız hizmet vermektedir. Sisteminize ayıracağınız bütçe ve istekleriniz doğrultusunda makine veya sisteminizde operatörünüzü yalnızca start – stop işlemlerini yapar duruma getirmeniz bile mümkündür.