Hakkımızda

YEŞİL OTOMASYON; 2013 yılından itibaren proses kontrol, veri toplama, endüstriyel otomasyon ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmış profesyonel hizmetler veren bir mühendislik firmasıdır. Özellikle ilaç, gıda, paketleme, kimya, otomotiv, ağaç işleme makineleri ve daha birçok alanda danışmanlık, proje analizi, ekipman seçimi/temini, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.Elektrik, elektronik, makine ve endüstriyel  otomasyon alanında pano, proje, yazılım, ürün geliştirme üzerine kurulan firmamız, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla PLC, HMI, RTU ve SCADA sistemlerinde profesyonel çözümlerle müşterilerine sorunsuz, kaliteli hizmetler sunmaktadır. İhtiyacınız olan elektrik- elektronik, otomasyon malzemeleri konusunda da geniş tedarik ağı ile sizlere en kalite ve hızlı hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetini arttırarak sürdüren YEŞİL OTOMASYON, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanmasını önemseyerek en önemli prensipleri arasına bu konuları dahil etmektedir. Bunu elde edebilmek için her geçen gün kaliteyi arttırmayı, teknik yeterliliği, yenilenebilme kabiliyetini ve mutlak müşteriye odaklanmayı şirket felsefesi haline getirip daima çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyede tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktır.

Misyonumuz
* Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak.
* Müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak.
* Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlamak.
* Müşterilerimize uygun fiyatlarda ürün sunmak.